MENU
Przeglądaj imiona na literę:
Dziś jest środa,

24 lipca 2019

Imieniny dzisiaj obchodzą:

Krystyna i Antoni, Wojciech

Pamiętaj, aby złożyć im życzenia!

Dziś jest środa, 24 lipca 2019 imieniny obchodzą: Krystyna i Antoni, Wojciech

Urszula

"Ta co posiada siłę"

Znaczenie imienia Urszula

Urszula to kobieta, która ceni sobie bardzo życie rodzinne i towarzyskie. Jest wesoła, przyjazna, czerpie radość z życia. Ma spory temperament. Ma silny charakter, uparcie dąży do celu. Jest stanowcza, ale i subtelna. Jest miłośniczką przyrody. W miłości jest bardzo wierna i stała. Znakomicie sprawdza się w roli żony, matki i pani domu.
Więcej informacji o imieniu Urszula znajdziesz poniżej.

Cechy osoby noszącej imię Urszula

Płeć: Imię żeńskie
Pochodzenie: Łacińskie
Główne cechy: wola, aktywność, dynamizm, zdrowie
Roślina: Tulipan
Zwierzę: Skowronek

Imieniny Urszula obchodzi:

ma silna osobowość, pragnie życiowego sukcesu i wytrwale do niego darzy. W miłości bywa dosyć nieufna. Potrafi podporządkować wszystko celom, do których darzy. Urszule są aż do przesady samodzielne i kierują swoim losem tak, aby znaleźć się w miejscach, gdzie życie nikogo nie rozpieszcza i o wszystko trzeba się starać samemu. Urszulom do szczęścia konieczne jest poczucie, że są potrzebne i robią cos, w czym nikt ich nie wyręczy. Są ambitne i odpowiedzialne. Wydaje się, że z natury lepiej się realizują na wsi i w otoczeniu przyrody niż w typowo miejskim środowisku. Kobiety o tym imieniu całe życie spędzają na wysokich obrotach.
Popularność nadawania imienia Urszula:
[x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny Imiennik.net bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu