MENU
Przeglądaj imiona na literę:
Dziś jest czwartek,

20 czerwca 2019

Imieniny dzisiaj obchodzą:

Czesław i Bogna, Florentyna

Pamiętaj, aby złożyć im życzenia!

Dziś jest czwartek, 20 czerwca 2019 imieniny obchodzą: Czesław i Bogna, Florentyna

Fabian

"Ten, co się uśmiecha"

Znaczenie imienia Fabian

Osoba o imieniu Fabian jest wybuchowa i zadziorna. Bardzo nie lubi, gdy ktoś żartuje na jego temat. W pracy oraz w życiu osobistym jest uczciwy, pragnie zawsze mieć czyste sumienie. Kiedy się zdenerwuje i rozgniewa nie zważa na to, jakie mogą być tego konsekwencje.
Więcej informacji o imieniu Fabian znajdziesz poniżej.

Imieniny Fabiana

Cechy osoby noszącej imię Fabian

Płeć: Imię męskie
Pochodzenie: łacińskie
Znaczenie: należący do Fabiusza
Osobowość: Ten, co się uśmiecha
Główne cechy: uczciwość, impulsywność
Dobre imię dla osób spod znaku zodiaku: Ryby
Roślina: ostrokrzew
Zwierzę: kaszalot
Szczęśliwa liczba: 6
Szczęśliwy kamień: sodalit

Imię to wywodzi się od nazwy rzymskiego rodu Fabiuszów. Charakter: Panowie Ci są spokojni, flegmatyczni. . Nie lubią pośpiechu, nigdy nie tracą zimnej krwi. Nawet, kiedy przeżywają wewnętrzny dramat, potrafią zachować uśmiech. Mają skłonność do chwytania dwóch srok za ogon. Często studiują dwie dziedziny jednocześnie, np. literaturę i muzykę, nauki ścisłe i aktorstwo. Pociągają ich wolne zawody, które pozostawiają im czas na lekturę i pisanie. Nie lubią żyć na marginesie prawa. Uwielbiają życie towarzyskie. Pochodzenie:łacińskie
Popularność nadawania imienia Fabian:
[x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny Imiennik.net bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu