Zobacz imiona na literę:
Dziś jest niedziela,

18 kwietnia 2021

Imieniny dzisiaj obchodzą:

Bogusława i Włodzimierz, Ryszard, Symeon

Pamiętaj, aby złożyć im życzenia!

Dziś jest niedziela, 18 kwietnia 2021 imieniny obchodzą: Bogusława i Włodzimierz, Ryszard, Symeon

Maryna

Imię Maryna

"morska"

Znaczenie imienia Maryna

Maryna to kobieta bardzo nerwowa, silnie reagująca, łatwo wytrącana z równowagi. Działa pod wpływem impulsu. Jest trochę nieobliczalna i wybuchowa. Jest wrażliwa, przez co łatwo ją urazić. Łatwo się zniechęca jeżeli coś idzie nie pomyśli. Jest stała w miłości i na ogół szybko zakłada rodzinę. Woli, kiedy to mężczyzna gra pierwsze skrzypce. Jest czuła i opiekuńcza jako rodzić, ale i nie pozwala swoim dzieciom na zbyt wiele, raczej trzyma je pod kloszem.
Więcej informacji o imieniu Maryna znajdziesz poniżej.

Imieniny Maryny

Cechy osoby noszącej imię Maryna

Płeć: Imię żeńskie
Pochodzenie: łacińskie
Znaczenie: morska
Główne cechy: pobudliwość, uczuciowość, towarzyskość, intuicja
Predyspozycje zawodowe: psycholog, psychiatra, plastyk, muzyk, artysta
Szczęśliwa liczba: 9
Szczęśliwy kolor: różowy

Imieniny Maryna obchodzi:

  • 3 marca,
  • 12 lutego,
  • 18 lipca,
  • 30 lipca,
  • 11 listopada

Osobowość: Kobieta ciszy
Charakter: 90 %
Promieniowanie: 94 %
Rezonans: 93 000 drgań/sek.
Kolor: Żółty
Główne cechy: Wola- Towarzyskość - Dynamizm - Inte­lekt
Totem roślinny: Wrzos
Totem zwierzęcy: Karp
Znak: Ryby

TYP: Nie sądźcie, że są nieme, nawet jeśli ich totemem jest karp. Ale są to osoby, zdolne doprowadzić do końca najbardziej tajemne projekty. Z reguły są to kobiety z klasą, budzące sympatię.

PSYCHIKA: Szukają samookreślenia raczej poprzez działanie niż słowa. Posiadają męską umiejętność rządzenia. Są obiektywne, pewne siebie.

WOLA: Od dzieciństwa bardzo silna. Muszą mieć wokół siebie osoby o równie zdecydowanej woli, w przeciwnym razie wezmą w swe ręce los swój i swojej rodziny!

POBUDLIWOŚĆ: Są wiernymi przyjaciółkami zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, co rzadko się zdarza. Jednakże ich zachowanie wobec przyjaciół jest tak nierówne, że przypomina kolejkę górską!

ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Łatwo wybuchają. Ale wykorzystują te wybuchy, by wyrównać rachunki. Są bardzo przekorne, lubią mówić \"nie\", sprzeczać się i upierać.

AKTYWNOŚĆ: Co postanowione, to zrobione. Najważniejszy jest dla nich wybór zawodu. Pociągają je zawody, gdzie należy rozkazywać, nawet jeśli są ryzykowne. Dobrze radzą sobie w interesach. Jeśli są artystkami - a to często się zdarza - zostaną rzeźbiarkami lub malarkami. W każdym przypadku potrafią owinąć sobie innych wokół palca.

INTUICJA: Mają w sobie coś tajemniczego, nieokreślonego, co sprawia, że otoczenie zadaje sobie tysiąc pytań co do ich osobowości.

INTELIGENCJA: Bogata, pełna, syntetyczna. Chwytają w lot całość zagadnienia. Trzeba jednak uczyć te dziewczęta, aby nie lekceważyły szczegółów i dokładnie studiowały każdy problem.

UCZUCIOWOŚĆ: Zaborcze, ale bez przesady. Cechuje je pewna rezerwa: nie lubią wywlekać swych uczuć na światło dzienne.

MORALNOŚĆ: Zdarza się, że moralność podąża u nich za działaniem, niczym intendentura za ar­mią. Jeśli wyda im się to użyteczne, mogą zmienić wyznanie.

ZDROWIE: Wydaje im się, że mają końskie zdrowie, i wcale go nie oszczędzają, za mało śpią, nie odżywiają się racjonalnie, przepracowują się. Drobne dolegliwoś­ci mogą uprzykrzać im życie. Słabe punkty: system wegetatywny, narządy rodne.

ZMYSŁOWOŚĆ: Ten typ charakteru odczuwa silne pragnienie, by żyć pełnią życia. Są zmysłowe: łakomstwo, przyjemności, seks tworzą u nich mieszankę - szczęśliwą lub niebezpieczną.

DYNAMIZM: Stanowi obietnicę pięknej kariery dla tych kobiet o ukrytych męskich cechach.

TOWARZYSKOŚĆ: Są niezrównanymi paniami do­mu, umieją sprawić, by goście dobrze się bawili, potrafią również w inteligentny sposób wykorzystać znajomości dla swych interesów, gdyż mają dużo ambicji. Bardzo kochają rodzinę, o ile ich ona nie przytłacza, mają bowiem niezależny charakter.

PODSUMOWANIE: Jak na kobiety mają bardzo silny charakter. Te \\\\\\\"kobiety ciszy\\\\\\\" posiadają tajemną moc...

Popularność nadawania imienia Maryna:

Zdrobnienia dla imienia Maryna

  • Mania,
  • Mańka,
  • Marynka,
  • Marynia