MENU
Przeglądaj imiona na literę:
Dziś jest środa,

24 lipca 2019

Imieniny dzisiaj obchodzą:

Krystyna i Antoni, Wojciech

Pamiętaj, aby złożyć im życzenia!

Dziś jest środa, 24 lipca 2019 imieniny obchodzą: Krystyna i Antoni, Wojciech

KSIĘGA IMION DLA DZIECI

Imię dla dziecka nie dość, że powinno ładnie brzmieć, to również powinno generować pozytywne skojarzenia wśród członków jego rodziny. Choć w języku polskim mamy tysiące możliwości do wyboru, istnieje pewien schemat dobierania dziecku imienia, który pomaga wybrnąć z tej trudnej sytuacji. Na czym polega?

Przede wszystkim na samym początku powinnaś zrobić porządny research i zastanowić się, na jakich cechach imienia Ci zależy. Ma być łatwe do wymówienia? Powinno mieć co najmniej 2 zdrobnienia? A może powinno zaczynać się na określoną literę? Gdy już ustalisz swoje wytyczne odnośnie imienia dla dziecka, czynność ta będzie o wiele łatwiejsza!

I z naszą pomocą Ci się to uda! Zapraszamy do księgi dziecięcych imion!

Zobacz także: Imiona dla dziewczynki / Imiona dla chłopca

[x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny Imiennik.net bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu